here comes the sun!

W głębokich otmętach lat 90tych (czyli mniej więcej w czasie, gdy jako podlotki oglądaliśmy na niemieckiej Vivie hiciory typu „Here comes the sun” niejakiego Jay’a Delano) przeciwsłoneczne okulary były synonimem szpanu. Nosili je raperzy, gwiazdy dużego ekranu i… Dylan z „Beverly Hills 90210”. Kupowało się więc chińskie ciemne szkiełka i biegało po podwórkach nosząc je do dziurawych spodni i dużo za dużych t-shirtów. Rzecz jasna wartość pozaszpanerska owych okularów była żadna. Zero filtra, zero ochrony oczu, zero jakościowych materiałów. Dlatego, mimo sentymentu do lat dziecięcych i młodzieńczych modowych namiętności, wolimy jednak oksy Anno Domini 2013, które testujemy dzięki Paris Optique.

I właśnie takie okulary, jakie widzicie na naszych nosach w tej nieco ‚słitfociowej’ sesji, chciałybyśmy Wam podarować. To oksy przeciwsłoneczne marki Point, o wartości 99 PLN każde. Okulary bardzo dobrej jakości, z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, które nie tylko mają wyglądać, ale także chronić oczy przed szkodliwym działaniem słońca, a przy okazji zapobiegając mrużeniu oka, przeciwdziałać pojawianiu się zmarszczek wokół oczu. Wszystkie 7 par, które od nas dostaniecie pochodzą z najnowszej, letniej kolekcji i są zgodne z bieżącymi trendami. Poza tym, mamy takie dziwne wrażenie, że te okulary przywołują słońce :)))

———————————————— WYNIKI ROZDANIA ————————————————-

Kochani! Bardzo dziękujemy za liczny udział w rozdaniu Paris Optique. Widać, że spodobała Wam się nowa kolekcja Pointów 🙂 Nie przedłużając – poniżej lista osób, które spełniły wszystkie wymogi rozdania (nie wszyscy macie publicznie widoczne profile, czasem nie da się sprawdzić czy na pewno polubiliście fanpejdż!) i otrzymują wybrane przez siebie modele okularów Pont:

1. Okulary szare – ANNA KUŹMIŃSKA
2. Okulary granatowe – NATALIA OWCZARCZYK
3. Okulary w cętki – GOSIA GORDZIEJEWSKA
4. Okulary brązowe – JOLANTA TERESA GLOKA
5. Okulary czarne – AGNIESZKA PUDEŁKO
6. Okulary czerwone – SANDRA PAWŁOWSKA
7. Okulary jeans – MILENA BEKALAREK

Dziewczyny! Czekamy pod adresem mailowym kontakt.lenalona@gmail.com na Wasze adresy korespondencyjne do wysyłki nagród – macie czas do końca czerwca. Adresy zbierzemy i prześlemy do Paris Optique, który wyśle Wam nagrody. Jeśli w wyznaczonym terminie nie zbierzemy wszystkich danych, bezpańskim okularom poszukamy nowych właścicieli spośród innych uczestników rozdania.

————————————————————————————————

A więcej zdjęć poszczególnych modeli możecie obejrzeć poniżej:

19 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x