Lancome Rouge in Love – czerwień dla ust i paznokci.

Rouge in Love to nieco ‚młodsza’ gama kosmetyków Lancome. Bardziej dziewczęca dzięki opakowaniom, konsystencjom, kolorystyce. Także dzięki twarzy Emmy Watson (trzeba przyznać, że jak na warunki brytyjskie Emma jest niezwykle urodziwą młodą kobietą), która zdecydowała się wziąć udział w kampanii reklamowej Rouge in Love. Kosmetyki mają charakterystyczne logo i nazwę na opakowaniach – trudno tę serię pomylić z innymi. W kolekcji, poza kosmetykami, które widzicie na zdjęciach, są jeszcze błyszczyki Gloss in Love w przepięknych opakowaniachi bardzo soczystych kolorach. Ale ale, co tam błyszczyki, gdy mamy na tapecie pomadkę o półprzejrzystym, półbłyszczącym efekcie. I do tego w klasycznym, czystym, czerwonym odcieniu. A także żywy, czerwony lakier do paznokci. Czy są warte grzechu? Tak tak!

Lakier do paznokci Verins in Love:

ma niesamowity pędzelek. Naprawdę maluje się dzięki niemu paznokcie 3 razy szybciej, niż z innymi. Jestem zaskoczona, że tak mały element daje taką różnicę podczas wykonywania manicure. Kolor jest żywy, bardzo błyszczący i piękny. Trwałość? Tu niestety gorzej – 4-5 dni to dobry wynik, ale nie lepszy od Nails Inc czy OPI. Fajne jest natomiast, że lakier nie odpryskuje, a po prostu z czasem wyciera się na końcówkach paznokci. Nie jest to więc bardzo widoczne.

Pomadka do ust Rouge in Love:

pięknie opakowana, jednocześnie minimalistyczna i ozdobna. W opakowaniu wygląda jak matowa, dopiero na ustach uwalniają się woski, które nawilżają i nabłyszczają. Kolor jest żywy. Połysk widoczny, ale nie tak sztuczny, jak w błyszczących szminkach. trwałość? 4-6 godzin, w zależności od tego, co robimy w tym czasie z ustami ;))) Posiłek przeżywa, ale nie w całości. Lubimy się. Kto wie, może to nawet miłość? lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier6 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier7 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier12 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier10 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier9 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier8 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier1 lancome-rouge-in-love-czerwona-szminka-lakier5-tile PS A czy pamiętacie, że i dla Was przygotowałyśmy pomadkę Rouge in Love do przetestowania? Jakiś czas temu informowałyśmy o tym na naszym Facebooku. No to czas na wyniki! Nową właścicielką Rouge in Love jest ::::  KASIA KWIECIEŃ ::::: Gratulujemy! Napisz do nas koniecznie mail (kontakt.lenalona@gmail.com) i podaj adres do wysyłki pomadki.

3 komentarze

 • Pati
  10 lat ago

  Przepiękne kolory!

 • Ania Szyk
  10 lat ago

  Niegdy nie kupowałam markowych lakierów do paznokci, bo wydaje mi się, że nie warto wydawać tyle na nie. A teraz już sama nie wiem. Może jednak warto?

  • Ilona Pawłowska [Lona]

   Nie wiem, czy warto w każdym przypadku, ale Lancome warto.
   Jest zresztą trochę tańszy niż Dior czy Guerlain

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x