Delikatny manicure dla panny młodej (i nie tylko) z Provocater. I super rabat!

Sezon uroczystości rodzinnych trwa w najlepsze. Co rusz, któraś z nas sięga po nico elegantsze stylizacje, a być może jedna z Was staje niebawem na ślubnym kobiercu. Jeśli szukacie inspiracje na delikatny manicure perfekcyjny dla panny młodej, to jesteście w domu.


Trwały kolor, gęsta formuła i prosta aplikacja. Za to lubimy lakiery hybrydowe Provocater. Ale jest jeszcze coś, o czym możecie nie wiedzieć…


Moje paznokcie z natury są bardzo kruche i łamliwe. Niestety, ze względu na depilację laserową, nie mogę wspomagać organizmu ziołowymi tabletkami wzmacniającymi płytkę paznokcia. Musiałam pogodzić się z tym, że prawdopodobnie kształt paznokciowego migdałka nigdy nie będzie mi dany.

Wspominam o tym właśnie w kontekście ślubu, bo to dzień, kiedy wiele z dziewczyn decyduje się na wybór mani idealnego. A ono wiąże się z kobiecym, nieco dłuższym paznokciem. Ale jest sposób na to, by każda z nas mogła być właścicielką kształtu i długości perfekcyjnej.

Od kilku miesięcy łączę manicure hybrydowy marką Provocater wraz z przedłużaniem paznokcia na tzw. formie. Świetnym produktem do uzyskania dłuższego pazurka jest baza witaminowa Shape Base Provocater, teraz za 19,9zł!.

  • Bazę nakładamy na szablon paznokcia,
  • Utwardzamy w lampie,
  • Nadajemy kształt wedle naszych preferencji,
  • Wykonujemy wybrany przez nas manicure.

To świetna opcja dla wszystkich tych dziewczyn, które jak ja, mają bardzo łamliwe, kruche i miękkie paznokcie. A marzy im się kobiecy kształt i zdecydowanie dłuższa płytka.

A do mojego manicure, który przepięknie komponuje się z koronkami, gipiurą i kwiatami wybrałam trzy lakiery Provocater w super dziewczęcych kolorach.

Bazą są dwa, nieco podobne odcienie, zgaszone różo-fiolety: French Quarter (bardziej fioletowy) i Elafonisi Beach (zdecydowanie bardziej różowawy). Spokojne, mleczne kolory to ideały dla fanek nudziaków.

Odrobina szaleństwa to złoty brokat, czyli kolor Gold Star, którym wykonane są subtelne zdobienia. Obrysowana złotą linią płytka, czy też zaznaczony sam czubek paznokcia, sprawiają, że manicure jest dopracowany i bardziej odświętny.


I choć ja już przed ołtarzem stałam, to paznokcie w takim ślubnym wydaniu noszę z przyjemnością. Bo doskonale prezentują się z lekko opaloną skórą. I włoskimi lodami, co widzicie na zdjęciach! Zdjęciach w stylu Sióstr Bless, które bez umawiania stworzyły bardzo podobny manicure używając niemal tych samych kolorów.


A teraz, aż do 25 maja bazy, lakiery i topy marki Provocater kosztują zaledwie 19,9zł! Oczywiście pełnowymiarowe buteleczki.

Lewy lód Leny i kolory: Gold Star, Elafonisi Beach i French Quarter  /  Prawy lód Lony i kolory: Gold Star, Elafonisi Beach i Bisquit Tan.


Po więcej manicurowych inspiracji w pastelowych barwach zapraszamy, o tutaj. Mamy tam przepis na idealne mani na wyjazd.

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x