Merry X-mas from Lena&Lona!

Wigilia zjedzona? Prezenty rozpakowane? Jak cudownie, że już Święta!
Dla nas to wyjątkowy czas, pierwsze święta spędzone wspólnie z Wami na „Bless the Mess”, pierwsza sesja ‚choinkowa’ i to w jaki dzień! Toż jutro nasza 11-miesięcznica istnienia bloga! jeszcze 30 dni i stuknie nam roczek 😀


Ale ale, pomówmy o kimś ciekawym czyli… o Was! Bo to Wy, Czytelnicy, jesteście solą ‚blessowej’ ziemi, gwiazdką z nieba, która spełnia życzenia, Mikołajem na którego wizytę czekamy po publikacji każdego posta (czyli średnio co drugi dzień): spodoba się czy nie?, skrytykują zestaw czy pochwalą?, czy podoba im się nasz pomysł na konkurs? – no myślimy o Was nieustannie! Dlatego pozwólcie właśnie w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia przyjąć nasze małe nieśmiałe życzenia – byście byli cały rok szczęśliwi i zdrowi, byście znaleźli bezpieczną przystań w ramionach ukochanych osób, by Wasze codzienne zmagania z nauką i pracą owocowały co najmniej podbojem galaktyki i zawojowaniem świata, by żadne marzenie nie było nie do spełnienia, a każdy dzień dał powód do szczerego uśmiechu.

Sobie z kolei życzymy, by „Bless” był potrzebny, inspirujący i rozwijający. By nasi fani i obserwatorzy częściej opowiadali o sobie (bo naprawdę bardzo jesteśmy ciekawi, kto siedzi po drugiej stronie monitora) i byli dla nas paliwem wysokooktanowym do dalszej jazdy bez trzymanki. Wesołych Swiąt!

Lena ma na sobie: bluzka sh, naszyjnik Atmosphere. Lona: bluzka Camaieu, zegarek Glitter, skórzana bransoletka H&M

26 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x