Rozdanie E-Lady: 20 PLN dla każdego i jeszcze 3×100 PLN!

Drodzy Blessowicze! Najedzeni? Wypoczęci? Gotowi na jeszcze więcej prezentów spod ‚blessowej’ choinki? Bo mamy dziś dla Was rozdanie, w którym KAŻDY WYGRYWA BONY NA ZAKUPY W E-LADY! Oczywiście Wy sami (oraz los, tudzież tajne siły kosmosu) decydujecie, jaką kwotę będziecie mieć do wydania. O CO GRAMY?
Główne nagrody to 3 bony po 100 PLN każdy do wydania na dowolne produkty (bielizna, odzież, rajstopy, dodatki) w sklepie internetowym E-Lady, za którego jakość ręczymy głową (zamawiamy tam różne produkty od kilku miesięcy i nigdy się nie zawiodłyśmy). Dodatkowo, każdy uczestnik, który zarejestruje się w E-Lady z naszego specjalnego linku, otrzymuje gwarantowaną nagrodę 20 PLN (to wystarczy na parę wzorzystych rajstop z nowej kolekcji Gatty lub Veneziany, parę koronkowych fig czy obuwie domowe).

ZASADY:
1. Polub Bless the Mess oraz VIP E-Lady na Facebooku
2. Zarejestruj się w serwisie E-Lady przez TEN LINK, a dostaniesz gwarantowane 20 PLN do wydania w sklepie.
3. Pozostaw pod tym postem swój adres mailowy (ten sam, którego u żyłaś/eś przy rejestracji), a możesz wygrać jeden
    z 3 bonów zakupowych do E-Lady o wartości 100 PLN każdy.

DODATKOWE INFORMACJE:
Zabawa trwa od dzisiaj (26 grudnia 2012) do 31 grudnia do północy. Jedna osoba może wziąć udział tylko raz. Wyboru laureatów dokonujemy my, czyli Lena&Lona. A już w Nowy Rok, czyli 1.01.2013 ogłosimy wyniki i powiadomimy laureatów o wygranej (czyli wyślemy im tajne kody, dzięki którym zrobią za darmo zakupy w E-Lady!). Za realizację bonów odpowiada partner rozdania, czyli firma E-Lady z siedzibą w Zielonej Górze. Warunkiem odbioru nagrody jest polubienie E-Lady na Facebooku i aktywne konto w serwisie. Bony zakupowe o wartości 20 PLN są wysyłane przez E-Lady po rejestracji w serwisie z TEGO linku.

EDIT: zakończenie rozdania (1.01.2013)

Bony trafiły pod adresy mailowe: madisek@o2.pl
madzia3991@interia.eu
su.love.ska@gmail.com

Gratulujemy!
Tak wygląda strona z formularzem rejestracji do E-Lady. Jak widać jej uzupełnienie jest dziecinnie proste.
Powodzenia! Trzymamy za Was kciuki!

108 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x