Okularnice + rozdanie Paris Optique

Pamiętacie „Okularników” Agnieszki Osieckiej? Tych, którzy pojedynczo i grupami snują się po ulicach z książkami, skryptami, kompleksami. Spodnie mają zeszłoroczne, miny mroczne. Och, jakże daleko jesteśmy od tego wizerunku okularnika, gdy w katowickim salonie Paris Optique (w CH Silesia) buszujemy między regałami z okularami korekcyjnymi i przeciwsłonecznymi. Nie ma mowy o mrocznej minie – są wygłupy, dobra zabawa, ale przede wszystkim piękne wzory okularów na każdą okazję. 


Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy z wypadu do Paris Optique nie przywiozły czegoś dla Was – 5 par przeciwsłonecznych okularów z najnowszej kolekcji marki Point (każde o wartości 99 PLN) będą do zdobycia w rozdaniu (zasady na dole posta). Wybrałyśmy je osobiście, oglądając z przodu i tyłu, a niektóre także z boku, mierząc i starając się dopasować kształt oprawek do różnych typów twarzy, by każde z Was znalazło parę skrojoną na miarę swoich kształtów i upodobań.

W Paris Optique nie jest to zresztą takie trudne – wybór jest faktycznie ogromny, natomiast de facto można wybrać dowolny kształt oprawki, dowolne szkło i zamówić sobie parę idealną, którą sklep wykona na miarę. To ważne, zwłaszcza w przypadku dużych wad wzroku (w sklepie jest specjalna maszyneria, która pozwala sprawdzić, o ile cieńsze szkła możecie wybrać w porównaniu ze standardowymi). Nasze oczy nie mogły się nacieszyć szczególnie pięknymi oprawkami od Givenchy, Police, Missoni, Moschino, Ray Ban, Point, Benetton a nawet… Hello Kitty! Ceny? od 89 do 1500 zł (ale teraz są wyprzedaże -50%), do tego darmowe badanie wzroku. I jakość, którą widać gołym okiem (i sprawdza się w czasie noszenia – wiem co mówię, jako posiadaczka pary Pointów od prawie 2 lat własną łapką gwarantuję, że trudno je ot tak unicestwić. Lona ;)). Zobaczcie sami, jak bawiłyśmy się w okularnice:

Mało wrażeń? 
Nie ma sprawy – zapraszamy do udziału w rozdaniu. 
NAGRODY
5 par okularów marki Point z najnowszej kolekcji dostępnej w salonach Paris Optique. Każde okulary (o wartości 99 PLN) zapakowane w ozdobne kartonowe pudełko i dodatkowo woreczek Lacoste. W pudełeczkach znajdziecie także firmowe husteczki Paris Optique do czyszczenia waszych okularów 🙂

ZASADY
1. Polub na FB Paris Optique oraz Bless the Mess
2. Udostępnij grafikę konkursową widoczną powyżej (lub kliknij TU)
3. W komentarzu tu lub na FB napisz, którą parę okularów chcesz otrzymać (na zdjęciach widzisz numerki)

REGULAMIN
Rozdanie jest organizowane przez Paris Optique i Bless the Mess. Trwa od 19 do 25 stycznia (7 dni) do godz. 23.59. Wyniki pojawią się pod tym postem oraz na fanpejdżu Bless the Mess najpóźniej 28 stycznia. Aby otrzymać nagrodę należy spełnić wszystkie 3 warunki udziału (opisane w zakładce ‚zasady’). Wysyłka okularów zostanie przeprowadzona w ciągu 7 dni od podania wyników rozdania.

WYNIKI!!!
Prawie 600 osób postanowiło zawalczyć o okulary Paris Optique. Bardzo dziękujemy Wam za udział (jak zwykle rewelacyjny odzew) i już przedstawiamy wyniki. Oto 5 dziewczyn, które otrzymają wybrane przez siebie modele okularów:

Model 1 – Paulina Dynia, Działoszyce
Model 2 – Ania Buczyńska, Olsztyn
Model 3 – Paulina Adamska, Toruń
Model 4 – Katarzyna Czepiel, Sosnowiec
Model 5 – Joanna Cieślińska, Wrocław

Laureatkom jeszcze raz gratulujemy i prosimy o jak najszybsze przesłanie maila z danymi osobowymi i adresami (jeśli nie dostaniemy maili do 31 stycznia, nagrody przepadają, a my wybieramy kolejnych zwycięzców rozdania) na adres: kontakt.lenalona@gmail.com.

30 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x