Mundial, baby blue, baleriny i silikon.

Nikt mnie na boisko nie wpuści w takim stroju (zresztą nie ma po co, bo grać nie potrafię), ale kto mi zabroni nawiązywać stylizacją do Mundialu? Po swojemu oczywiście.

Stylizacje sportowe mają to do siebie, że prędzej czy później orientujemy się, że jest dresowo, luźno i kolorowo. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak wg ostatnich trendów, epoka luzu spod znaku siłowni i biegania jest już passe. Za to wracamy do eleganckiego stylu sportowego, nawiązującego do elitarnych gier: golfa, tenisa, żeglarstwa. Stąd triumf espadryli, tenisówek, dekoltu w serek, bieli i pasteli idealnie wpisuje się w tegoroczne trendy. No dobra, trendy trendami, a tak naprawdę najfajniejsze w tym bardziej eleganckim stroju sportowym jest to, że jest wygodnie, ponadczasowo, estetycznie.

Mój dzisiejszy zestaw mogliście już zobaczyć na blogu Fashionandmore.pl (to blog polskiej sieci outletów Fashion House, który mamy przyjemność prowadzić wspólnie z Innooką, Kaku i Patrycją Tyszką) i był on wariacją na temat sportowego stylu w przededniu Mundialu. Oczywiście piłka znalazła się tam na zasadzie swobodnego nawiązania, natomiast cały pomysł na stylizację bardziej niż do kopania w nogę nawiązuje jednak do golfa czy tenisa. A to, co sprawia, że wszystko wygląda dość spójnie mimo natłoku stylów i faktur na tkaninach, to spokojna, wyważona kolorystyka błękitu, bieli i szarości. Jak Wam się podoba taki miks?

Sukienka, kurtka Monnari | baleriny Badura | czapka New Balance | etui na telefon My Bizuu | piłka Puma

sportowa-elegancja7 sportowa-elegancja9 sportowa-elegancja5 sportowa-elegancja2a-tile

1 komentarz

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x