Sylwestrowa domówka

Przeglądając blogi, Facebooki, a już na pewno portale plotkarskie odnosisz na pewno wrażenie, że Sylwester to superważna sprawa i większość osób obchodzi go z pompą? Nam nie po drodze ani z sylwestrem z Dwójką, ani tym bardziej z balem na sto par. Od lat wybieramy domówki, ewentualnie kino. Nie inaczej będzie w tym roku – chodź mentalnie będziemy na sylwestrze Andrzeja Dudy, to faktycznie we własnych domach, w wygodnych ciuchach, ale błyszczących makijażach.

Patent jest prosty: dobre towarzystwo, ciekawe planszówki, Stars TV (hity lat 90tych) i domowe Cosmopolitany.

I wiemy, że będziemy się dobrze bawić. Czego i Wam życzymy!

sylwestrowa-domowka7sylwestrowa-domowka5 sylwestrowa-domowka6 sylwestrowa-domowka8 sylwestrowa-domowka9 sylwestrowa-domowka10 sylwestrowa-domowka1 sylwestrowa-domowka2 sylwestrowa-domowka3 sylwestrowa-domowka4

Stylizacje przygotowane we współpracy z Fashion House Outlet Centre Sosnowiec. Wszystkie metki i ceny znajdziecie na blogu Fashion&More (o tu).

1 komentarz

  • Magdalena Grec
    7 lat ago

    Ale pięknie wyglądacie! ?
    Andrzej oszaleje!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x