Odrobina dobra! O naszej i Waszej Szlachetnej Paczce!

Nasza Szlachetna Paczka nie powstałaby dzięki Wam i Waszemu zaangażowani! Ale przede wszystkim dzięki Kasi, która w tym roku była główną wolontariuszką naszej grupy wspierającej i zbierającej dary dla Rodziny. I o wielkich podziękowań dla Niej chcemy zacząć nasze mini podsumowanie. I wielkie wzruszenie! Bo nasz blog to duża frajdy, pasja i nieustające zaskoczenie. Zwłaszcza w takich momentach, kiedy zaangażowanie przejawia się jako konkretny gest. Kasiu, raz dzięki za pozytywną energię, całkowite poświecenie się sprawie i wielką pomoc!

Wsparcie Blessa i przyjaciół to jedynie czubek góry prezentów, które udało się przygotować dla naszej Rodziny. Razem stworzyliśmy 42 paczki! W tym znalazła się wymarzona pralka, zapasy jedzenia i środków czystości, najpotrzebniejsze fanty dla maluchów. A z pierwszych relacji wolontariuszy wiemy, że całą ekipą dostarczyliśmy nie tylko najpilniejsze (i te mniej prozaiczne;) prezenty. Przede wszystkim moc wzruszeń!

My pragniemy podziękować (niealfabetycznie, kolejność przypadkowa!): Magdzie Moryń za wyprawkę dla dzieciaczka, Pogodowej czyli Izie za niemieckie kosmetyki dla maluchów, Agatce  za wielkie wsparcie, Benefit Cosmetics za odrobinę luksusu dla pań, Costasy i Lily Lolo za mineralne cuda do makijażu, Perfumerii Douglas za paczkę kosmetyków dla całej rodziny, Marioinex za świetne zabawki dla najmłodszych, Fashion House Sosnowiec za zestawy kąpielowe i buty, Tailor Made PR za wsparcie w kwestii kuchennej – Moring Fresh i spełnianie marzeń dzieciaków w postaci dóbr od Fisher Price, Fandoo za cudowny umilacz domu, Pat&Rub za antyalergiczne dobrocie dla maluszka, Biodermie za wspaniałą paczkę kosmetyków dla całej rodziny, którą ledwo uniósł kurier, a potem zastępy wolontariuszy.

Takie dar cudownie nastraja na święta. Dziękujemy!

szlachetna paczka-blessthemess (1) szlachetna paczka-blessthemess (2) szlachetna paczka-blessthemess (5) szlachetna paczka-blessthemess (6) szlachetna paczka-blessthemess (7) szlachetna paczka-blessthemess (8)

 

4 komentarze

 • Pogodowa
  9 lat ago

  Pomaganie jest fajne ! <3

  • Lena&Lona
   Lena&amp;Lona
   9 lat ago

   to jest dobra moda :)))

 • 9 lat ago

  Cudownie! Chylę czoła, jesteście wielkie!

 • 9 lat ago

  WOW! ale tego dużo! super jesteście dziewczyny!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x