Myszki w dłoń! Wielka wyprzedaż na Bless the Mess

Same byśmy na to nie wpadły, ale ostatnio pod wpisami i zdjęciami pojawiło się kilka komentarzy, czy nie będziemy robić wyprzedaży. A ponieważ co jakiś czas dostajemy od Was też mailowe zapytania o sprzedaż rzeczy z konkretnych wpisów, pomyślałyśmy: czemu nie? Skoro nasze ubrania, gry czy kosmetyki mogą komuś sprawić frajdę, a u nas zalegają w szafach, nie ma żadnego powodu, by Wam ich nie zaoferować.

Doładowałyśmy więc nasze konto na Allegro i zapraszamy do przeglądania ofert.

Jak zwykle wszystkie przedmioty są w świetnym stanie i zawsze oryginalne. Nawet takie dziwy, jak moja sukienka ślubna (no wreszcie dojrzałam, by się z nią emocjonalnie pożegnać) oraz kolekcja gier na Xbox360 (sami wiecie kogo). Całkiem możliwe, że w ciągu tygodnia będą się pojawiały jeszcze zestawy kosmetyków (aukcje właśnie się tworzą) oraz dodatkowe ubrania, także warto zaglądać tam co jakiś czas. Ach! Jeśli macie upatrzone na blogu jakieś ubrania/kosmetyki, a nie m,a ich na aukcjach, pytajcie! Możliwe, że o nich nie pamiętamy 😀

ferrari-red-power5-tilebuty3-tile

 

Nasze aukcje: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16110215

1 komentarz

  • GabiSBB
    9 lat ago

    Przez torbę Storksak nie będę mogła spać w nocy!!!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x