Witajcie w Furelle, najlepszym showroomie na Śląsku!

Spotkania z Furelle to chyba już nasza tradycja. Tym razem było jeszcze bardziej ekscytująco niż zwykle! Oto bowiem na Śląsku (a dokładnie w Silesia City Center) mamy miejsce w iście europejskim stylu. Showroom Izy Swięs, założycielki i kreatorski marki, łączy w sobie butik oraz… wielkie zaplecze projektowe, do którego każdy z nas może wejść. I nie tylko! Jeśli urzeknie nas spódnica, a chciałybyśmy ją nieco zwęzić albo odjąć kilka centymetrów, to już żaden problem. Choć takie poprawki to dla pracowników Furelle tylko kosmetyka. Tam projektuje się i szyje na wymiar, tak by spełnić oczekiwania nas, klientek.

Furelle to również miejsce spotkań. Idealna dla pasjonatów mody. Wstąpić na kawę, poplotkować o nowych kolekcjach, podzielić się z Izą inspiracjami i pomysłami – to naczelna idea marki. Niby rzecz prosta, a na naszym małym podwórku bardzo nowatorska. Podczas otwarcia dowiedziawszy się również, że shorooom będzie pełnił także funkcję miejsca nastawionego nie tylko na kreowanie mody, ale także ciekawych wydarzeń związanych ze sztuką, kulturą i modą. Trzymamy mocno kciuki i czekamy!

Jaskółki obietnic mogłyśmy już oglądać. Furelle, wraz z 11 markami z SCC, przygotowali sesję zdjęciową i filmik reklamowy. W ciągu jednej nocy powstało 16 stylizacji i 16 fotografii w miejscach związanych z galerią handlową. Niemożliwe? A jednak! Ekipa spędziła na nogach kilkadziesiąt godzin przygotowując wydarzenie, a noc…. minęła tak szybko, że ekipa chciała pozostać na planie jeszcze odrobinę dłużej. Tutaj sobie możecie pooglądać efekty pracy, a my zapraszamy na krótką relację foto. No i oczywiście… Na szalone zakupy do Furelle!

furelle1 furelle2 furelle3 furelle5 furelle6 furelle8 furelle9 furelle11 furelle12 furelle13 furelle16 furelle17 furelle19 furelle20 furelle21 furelle22 furelle23 furelle24 furelle25 furelle26 furelle27 furelle28-tile furelle4-tilefurelle14-tile

3 komentarze

 • 10 lat ago

  Bardzo dobrze się zapowiada, aż sama mam ochotę tam się wybrać 🙂

  http://theoddshoes.blogspot.com/

 • 10 lat ago

  Czasami bywam w Katowicach, muszę kiedyś przeznaczyć więcej czasu na odwiedziny takich fajnych miejsc!

  Pozdrawiam!

 • Anastacia
  10 lat ago

  Ale buty!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x