Gwiazdorski zestaw

Spódniczka mini, i to w złotym kolorze? Oczywiście, że krzyknęła do mnie – załóż, sprawdź, poczuj się jak gwiazda! A potem jeszcze, całkiem z dołu, zalśniły złote pantofelki. Tym razem nie w wersji kopciuszkowej, ale dziewczyny z ulicy. Pamiętacie Jenny from the block? Oto wersja moja, może nie w białych szpilach i dresiku jak pani Lopez, ale w eleganckiej bluzce, za to ze sportowym duchem.

Zostańmy przy Jenny, bo jak sobie tak o niej ciepło pomyślicie, to wyjdzie na to, iż gwiazda często pojawia się w złotych kreacjach. A to dopasowana sukienka, to zaś krótki top, to znów spódnica podkreślająca dorodną pupkę artystki. Nawet jej perfumy ubrane były w złoto!

W takim razie, śladem Latynoski, i ja będę złota. Z odrobiną sportu i gotyckiego zacięcia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po więcej informacji o stylizacji, a także ceny zajrzyj na bloga fashioandmore. Tam jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na ubrania w dobrej cenie.

Mam na sobie:

złota spódnica Lidia Kalita | bluzka Mohito
złota buty Lidia Kalita | torebka Solarnaszyjnik Reserved

1 komentarz

  • Aneta Paluch
    8 lat ago

    Fantastyczna stylówka -nic bym nie zmieniła 😉

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x