Between the sacred silence and sleep.

Wieczorami chłopcy wychodzą na ulice, bo wieczorami nie widać szarości….
Hej – dziewczyny też tam są! I wybierają się na imprezę. Nawet nie jest tak szaro.
No, ale to zasługa nowego architektonicznego cuda wprost z Katowic.
Nawet w Faktach się pokazał…Kto zgadnie o czym mowa?

A zestaw dzisiejszy to znów kwintesencja tego, co lubię bardzo. Chyba brakuje tylko elementów jeansowych i miałabym wszystko, co tylko sprawia mi radość największą. Skóra, ćwieki, frędzle..Choć wydaję mi się, że jednak rolę główną odegrały dodatki – rajstopy z najnowszej kolekcji Gatty (dla chcących posiadać podobne odsyłam do E-Lady ). I jeszcze na dokładkę stylowy worek z Glittera. To była miłość od pierwszego wejrzenia – pojemny, naćwiekowany i wykończony łańcuchem.


Czyste szaleństwo, w sam raz na nocne podbijanie miasta. A jak się człowiek spręży, wkoło rozejrzy, to okaże się, że w Katowicach i okolicach dzieje się tyle, że aż trudno ogarnąć.

Polecam zacząć nocne ekspedycje od wizyty w Białej Małpie, dokładnie tak jak uczyniliśmy to my. Miliony smakowych piw, przyjacielska atmosfera i zacięta walka podczas gry w Eurobiznes to idealny początek wieczoru…My tam wrócimy, wrócimy w lepszym świetle i nie omieszkamy pokazać jak smakowicie pija się chmielne (i nie tylko) trunki w stolicy Górnego Śląska.

ps: Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na makijaż, ale jest on dla mnie też sprawą interesującą. Dlaczego? Bo kolorowe kosmetyki, zwłaszcza cienie, to goście, którzy nieczęsto można u mnie spotkać. Tym bardziej eksperyment z kolorówką to dla mnie nie byle co. Tutaj przekonały mnie niezwykłe kolory cieni – Jewel Cosmic Era Minerals, który połączyłam z delikatnym Satin Faeire Era Minerals. Zatem jest kosmos i satynowa delikatność. No i mineralna, naturalna konsystencja.

Lena is wearing:  Primark tee|  Gatta (E-Lady) tights |  Sequinshoes creepers  |  Glitter bag |  H&M skirt, jacket |  Glitter  necklace

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x