Idealna bielizna – dobra inwestycja / otwarcie salonu Esotiq

Czy wiecie jaki rozmiar biustonosza nosicie? Czy jest to 75 b lub c? Muszę Was zmartwić – jeśli to Wasz rozmiar, to prawdopodobnie się mylicie.

I popełniacie błąd, jak większość Polek. Nieumiejętność dobrania biustonosza do swego rozmiaru nie wynika z braku chęci posiadania pięknej bielizny czy zasobności portfela. To lata nieobecnej w Polsce wiedzy o biustonoszach i figach i zmieniających się trendach bieliźniarskich. Przyczyna to także brak miejsc, w których dostaniemy kobiece koronki idealnie dopasowane do naszych potrzeb, kształtów, rozmiarów, preferencji. Myślę sobie również, że to także wstyd przed oddaniem się w ręce specjalisty. A to wielki błąd! Braffiterki mają moc uzdrawiania. Nie tylko ciała, ale i ducha.

Stanik to horror

Jako posiadaczka dużego biustu, mogę Wam śmiało wyznać, że jeszcze kilka lat temu kupowanie bielizny było dla mnie koszmarem. Byłam skazana na biel lub czerń, proste (by nie powiedzieć siermiężne) wzory, nieprzyjazne konstrukcje. Biustonosze kupowane w małych sklepikach „nn” nie były szczytem marzeń nastolatki, a pewnie i wówczas nieco starsze posiadaczki krągłości również nie były usatysfakcjonowane.

Wydawało mi się, że wraz z pojawieniem się zagranicznych sieciówek mój problem zniknął. I tak upychałam swój biust w miseczce d z H&M niezwykle szczęśliwa, że wreszcie mogę nieco bardziej zaszaleć z kolorem, koronką czy fasonem.

salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (20)salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (18)

Laski z dużymi cyckami wiedzą

A potem stał się cud i w Polsce pojawiły się takie marki jak Esotiq, gdzie panie braffiterki wyprowadziły mnie z błędu i przyodziały w miseczkę g. Cóż za nieznośna lekkość bytu nastała! I wydawało mi się, ze wszyscy już poznali magię dobierania biustonosza, że wszystkie laski z dużymi cyckami widzą co robić, kiedy nagle…

Okazało się, że koleżanki z nieco mniejszymi piersiami nadal popełniają te same błędy, co my (wielkobiustne) jeszcze kilka lat temu. Sprawa jest proste – dużych cycków nie da się pominąć, więc znacznie szybciej rozpoczęłyśmy bój o dobre konstrukcje, piękne koronki, prawdziwe rozmiary. A koleżanki zostały w haemie. I jak się okazuje – krzywdzą się nadal.

salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (3) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (8) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (29)

Eostiq w Silesia City Center

W minioną sobotę wraz z Kadikiem i Justyną byłyśmy na otwarciu nowego salonu Esotiq w Silesia City Center. To był doskonały moment nie tylko na dobranie kolejnej pary pięknej bielizny. To także chwila na obserwację klientek sklepu, które skuszone cudownymi kolorami, fasonami i koronkami wpadały na zakupy. Wiecie, że panie o mniejszych biustach potrzebowały znacznie więcej pomocy niż te biuściaste? Szok i niedowierzanie, ale jednak…

W przymierzali wrzało jak w ulu, braffiterki biegały i rozdawały kobietom uśmiech (w zestawie z cudownymi kompletami bielizny). Bo to świetne uczucie, kiedy człowiek wchodzi do sklepu z 75 b, a wychodzi z rozmiarem 70 e. Okrzyki zachwytu i ulgi dochodziły do nas nie raz, i nie dwa. Nie bez znaczenia był fakt, że przez cały weekend można było sprawić sobie bieliznę w połowie niższej cenie.

salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (12) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (14) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (16)

Morał jest krótki, ale bardzo ważny – niezależnie od wielkości i kształtów powinnyśmy choć raz w życiu udać się do specjalistki od dobierania biustonosza. Ta wskaże właściwy rozmiar, pokaże jak zakładać stanik (bo to też trzeba potrafić), pomoże nam dobrać odpowiedni fason, a także wytłumaczy dlaczego dany model nie leży na nas idealnie, mimo dobrego rozmiaru.

A najlepiej odwiedzać salony ze specjalistkami raz w roku. Bo nasze ciała się zmieniają – chudniemy, tyjemy, zachodzimy w ciążę, karmimy… Nasz biust może wyglądać zacnie w każdym rozmiarze, i w każdej chwili.

salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (9) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (21) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (22) salon esotiq silesia city center-joanna krupa-bielizna (30)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x