Problem w rozmiarze XL

Mam takie (nie)szczeście, że mimo tygodni diety i wielu utraconych kilogramów, mój biust nie spada. Tak, wiem. Dla wielu osób to chyba ziszczenie marzeń. Chudniesz, i nie idzie z cycków. Wow! Każda posiadaczka biustu okazałego jednak powie, że jej pragnieniem byłoby pozbycie się kilkunastu centymetrów w klatce piersiowej.

Niechęć do tych centymetrów ma wiele przyczyn. Bo kręgosłup boli. Naprawdę, przyrzekam Wam! Z ręką, nomen omen, na sercu i biuście. Nawet te kilka centymetrów, które straciłam, sprawiło, że odczułam ulgę, a w zasadzie moje zmęczone kręgi.

levis501-calvin kein-90s (7)levis501-calvin kein-90s (5)

Kolejnym punktem, którego nie sposób zaznaczyć jest skrajnie różna rozmiarówka na dole i górze. Jestem na etapie posiadania 42 w biuście i 38, a nawet w niektórych momentach 36, na dole. Szorty sobie sprawię, jeansy również. Ale bluzki i sukienki? Prawdziwy koszmar.

Z odzieżowych historii jest jeszcze jedna, i ona dzisiaj będzie głównym punktem programu. Jako posiadaczka dużego biustu, oczywiście uwielbiam wszelkie kroje ubrań, których nosić nie powinnam. Wielkie, worowate koszulki. Bluzki zabudowane pod szyją. Topiki na cienkich ramiączkach. Stylowe bluzeczki z odkrytymi plecami. Staniczki szmatki, które nic nie trzymają. Wszystko to jest piękne, i tak bardzo dla mnie nieprzeznaczone.

Bo to nie chodzi już tylko o to, że duży biust nie prezentuje się w tym specjalnie atrakcyjnie. Że robi się jeszcze większy, że smętnie potrzebuje większego wsparcia fiszbin czy szerszych ramiączek. Chodzi o to, że kiedy prawie 100 w biuście założy top na ramiączkach, to te 100 w biuście zaczyna prezentować się wulgarnie.

levis501-calvin kein-90s (8) levis501-calvin kein-90s (12)

Nie ma znaczenia, ze upał. Dla wszystkich wkoło twoje bluzki na ramiączkach są niczym innym jak prowokacją. Och tak, nic innego nie robisz, tylko nęcisz mężczyzn wkoło. A laski wkurzasz, marzysz by cię w skrytości ducha nienawidziły i podziwiały. No przecież wcale nie chodzi o to, że jest gorąco. I że jak mniej biuściasta koleżanka założy top na ramiączkach to halo nie ma. Ty robisz. Wielkie, nęcące halo.

Temat wrócił do mnie dzisiaj, jak bumerang. Założyłam wymarzony top CK, a MójCiOn zapytał wprost „No chyba nie pójdziesz z takim dekoltem?!”.  Krew mnie zalała, jak zawsze w takich chwilach. Oczywiście, że pójdę. Bo chcę, bo mi się podoba, bo świat musi z tym żyć, że nie robię tego dla niego, tylko dla siebie. Że, u licha, jest ciepło! I, u licha, nikt nie rozlicza mniej biuściastych. On podkulił ogon, westchnął i rzekł, że to z troski i miłości.

Wierzę mu. Tylko jak wykrzyczeć reszcie świata, że te topy to dla komfortu, a nie dla świata?

PS: pamiętajcie, że na hasło BTM4 czeka na Was 20% rabat w Answear.com

Mam na sobie:

spodnie Levis 501 Answear.com | top Calvin Klein Answear.com |
czapka Mohito | buty Pull&Bear | zegarek Adidas Answear.com

levis501-calvin kein-90s (1) levis501-calvin kein-90s (2) levis501-calvin kein-90s (3) levis501-calvin kein-90s (4) levis501-calvin kein-90s (6) levis501-calvin kein-90s (10) levis501-calvin kein-90s (11)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x