Nadal nie możemy się podnieść psychicznie po wczorajszym seansie filmu „Magic Mike”. Golenie łydek, striptiz, pompka do penisa, nagie pośladki Matthew McConaughey (a może jeszcze bardziej ten jego teksański irytujący akcent)… było naprawdę kolorowo.
Podobnie jak na katowickim rynku, gdzie w ubiegłym tygodniu powitała nas żółta fontanna i kolorowe tramwaje reklamujące wesołe miasteczko (ten miś!). Fontanna ma to do siebie, że przybiera kolory stosowne do okazji. Żółty to nie tylko jeden z kolorów Śląska, ale także symbol RAŚ, który w ubiegłym tygodniu maszerował ulicami Katowic z największą flagą Śląska ever (nie będziemy tu oczywiście uprawiać polityki, ale jeśli kogoś interesuje temat odsyłam Tu>). Dla nas żółć fontanny była pięknym tłem do zdjęć, bo bardzo ładnie komponowała się z błękitem jeansu mojej koszuli, a także pierwszej w życiu własnej muszki.

I tu nie omieszkam się pochwalić, bo mucha to wyjątkowa – wykonana specjalnie dla mnie, dokładnie w moich ukochanych kolorach i materiałach – z jeansu jasnobłękitnego i karmelowego zamszu. A żeby nie było tak jednoznacznie kowbojsko (bo przecież nie chcę wyglądać jak Matthew ;)) w towarzystwie kilku rockowych ćwieków. Jak widzicie, ta mucha nieco różni się od standardowej – to już pomyślunek projektantki Marty, właścicielki firmy Marthu, która właśnie wprowadza na rynek linię much specjalnie dla dziewczyn – długi regulowany pasek umożliwia noszenie jej klasycznie – pod szyją, ale także jak naszyjnik, pasek lub opaska do włosów.


Stradivarius jeans shirt, skirt | Marthu bow | Bata bag I Who, Lilou bracelets  | Ryłko wedges I Delia, OPI nail polish

Text: Lona, Photos by Lena

Dziewczyny i chłopaki. Czy wiecie, że jeszcze do środy włącznie trwa na blogu konkurs? Możecie zawalczyć o wybraną parę butów od DeaShop.pl. Polecamy i zapraszamy do wzięcia udziału TUTAJ>

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x