Wpadnij w Furię w Galerii Katowickiej

Pamiętacie pierwszy showroom z polskim designem, który niegdyś można było znaleźć na Mariackiej? Furia zmieniła lokalizację! Wcale nie jest dalej, ba! Dla niektórych pewnie bardziej „po drodze”. Na drugim piętrze w Galerii Katowickiej znajdziecie ubrania takich polskich marek jak Staff by Maff, Barracuda, Loff, Risk made in Warsaw, Lana Nguyen, Marthu… i wielu, wielu innych, często jeszcze młodych, nieznanych, ale bardzo obiecujących.

Nam bardzo spodobały się projekty Polanaka– idealne na nadchodzące chłodne dni – poncza, narzutki, długie i ciepłe kardigany w pięknych, zgaszonych  barwach. Wśród projektów znalazły się także zabawne koszulki, bluzy i bluzki My Manifesto. Co w nich przykuło nasza uwagę? Indywidualne i inspirujące manifesty, którymi ozdobione są ubrania. Jednak zapomnijcie o krzykliwym napisie na t-shircie! My Manifesto to subtelne, delikatne hasła ukryte na rękawie, kołnierzyku. Drobne wykończenie sprawia, że nawet prosty t-shirt staje się niezwyczajny. Lona przymierzała się do przedłużanych kamizelek, które z jednej strony dodają powagi i robią nam nawet z najprostszej stylówki elegancki outfit. Podoba się?

Bądźcie czujni, bo Dziewczyny z Furii nie powiedziały ostatniego słowa i niemal każdego dnia proponują nowe projekty. A na stornie internetowej Furii możecie śledzić na bieżąco dostawy, a nawet zamówić na wynos 🙂 A nam może się uda namówić je na jakiś konkurs, co Wy na to?;)

furia-galeria katowicka-polski design (1) furia-galeria katowicka-polski design (2) furia-galeria katowicka-polski design (4) furia-galeria katowicka-polski design (5) furia-galeria katowicka-polski design (7) furia-galeria katowicka-polski design (8) furia-galeria katowicka-polski design (9) furia-galeria katowicka-polski design (11) furia-galeria katowicka-polski design (12) furia-galeria katowicka-polski design (14) furia-galeria katowicka-polski design (15) furia-galeria katowicka-polski design (16) furia-galeria katowicka-polski design (17)

2 komentarze

 • Anita Barbara
  10 lat ago

  Zerknęłam sobie na stronę Furii. Mają ogrom szarości i prostych fasonów. Świetne wyczucie stylu 🙂

  • Lena&Lona
   Lena&Lona
   10 lat ago

   prawda?:)) piękne, gustowne, proste i z klasą!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x