Zapach miesiąca: Michael Kors 24K Brilliant Gold

20To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. A jednak ze złotymi perfumami Michaela Korsa stworzyliśmy tej zimy udany związek. Bo okazało się, że delikatny jaśminowo-drzewny zapach pięknie komponuje się z puchatymi, zimowymi swetrami i otula jak koronkowa bielizna.

Złoto i koronki

24K Brilliant Gold to zapach pełny sprzeczności. Wydaje się bardzo bezpieczny, płaski, zupełnie pozbawiony duszy. Ponadto nie sądzę, by był wymyślony jako zimowy otulacz – jest przecież pełny akordów kwiatowych (głównie wyczuwam jaśmin) i wydaje się być lekki. A jednak, trzyma się blisko skóry i sprawia, że używając go czuję się bardzo kobieco. Tak, jak nosząc piękną bieliznę, skropiona MK 24K czuję aurę elegancji i klasy, nawet nosząc zwykły sweter i jeansy.

michael-kors-gold24-9-940x520

Kwiaty wśród drzew

Co jeszcze bardziej zadziwiające – ten lekki i dość świeży zapach, nieco jedynie przydymiony drzewną nutą, jest zaskakująco trwały i wyczuwalny. Trzyma się blisko skóry, ale nie jest aż tak intymny jak Burberry Body, jest świeży, jednak nie w stylu Pure Eve (gdzie dominują nuty wypieków i czystej pościeli). To także zapach bez wieku – powinien spodobać się młodym kobietom, a także paniom dojrzałym. Wszystkim, które nie pragną zapachem wyróżnić się z tłumu, a sprawić sobie małą przyjemność.

Wygląd perfum ma niebagatelne znaczenie. W końcu to Kors! Nowoczesny, prosty, przypominający sztabkę złota – nie sposób nie zauważyć takiego flakonu na perfumeryjnych półkach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kors-promocja-douglas

Dossier

Michael Kors 24K Brilliant Gold
Nuty zapachowe:
 mandarynka, białe kwiaty (głównie jaśmin), akordy drzewne
Rok powstania: 2015
Twórca: brak danych
Pojemności i ceny: 30 ml/219zł, 50ml/319zł, 100ml/429zł.
Trwałość: doskonała, cały dzień i dłużej.
Dostępność: Douglas (zestawy w obniżonej cenie i dodatkowo lakier do paznokci MK w prezencie)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x