Pigs on the Wing

Najwygodniejszy i najpraktyczniejszy zestaw ubrań na trudny i zabiegany dzień? Biały t-shirt, trampki i jeansy. No i prawie wszystko gra, ale..nie byłabym sobą, gdyby zamiast jeansów nie pojawiły się skórzane spodnie. Bo właśnie one dają mi dużo swobody. Pełen obowiązków dzień od razu staje się mniej straszny…Zwłaszcza, kiedy do gry wchodzą ukochane Conversy z serii Chuck Taylor, które ozdabia pluszowa świnka. Nie bez przyczyny się tam znalazła, gdyż nawiązuje do genialnej płyty „The Animals”, czyli inspirowanego „Folwarkiem zwierzęcym” longplaya Pink Floyd. Ile dobroci, prawda?

Jakoś tak się zdarza, i nie jest to przypadek, że staramy się pokazywać w obiektywie nie tylko nas, ale interesujące miejsca na mapie Śląska. Tym razem nie oparłyśmy się pokusie i zdjęcia powstały na skwerku przy ul. Sokolskiej, który niedawno przeszedł mocny lifting. Nowoczesna architektura sprzyja fotografii i..zachęca do odpoczynku. Central Parkiem jeszcze trudno nazwać owy zielony zakątek w samym sercu miasta, ale przecież odrobina przyrody to już więcej niż nic.

Jako, że niczym sroczka kolekcjonują różne świecidełka i lubię, kiedy dużo dzieję się na mych przegubach, gdy strój taki prosty, to tym razem dodałam małe dzieło Weroniki z Lemon Gallery. Ten boski kobalt doskonale prezentują się z bielą i czernią, prawda?

Ach, i jeszcze deserek! Proszę Państwa, z takim chłopakiem, to ja mogę na koniec świata! Przystojniacha, stylowy w 100%, uroczy łobuziak.

Lena is wearing: sh t-shirt  |  Converse shoes (podobne znajdziesz TUTAJ) |  Terranova trousers  |  nn backpack  |  Bershka jacket   Butyk.pl, Lemon bracelets 
 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x