Revolution PRO: Nath. Recenzja, makijaż i swatche.

Premiera paletki Revolution PRO we współpracy z Natalią Siwiec, czyli Nath, miała miejsce dobrych kilka tygodni temu. Co cieszy najbardziej – kosmetyki serii PRO możecie znaleźć w szafach Rossmanna, i o naszych ulubieńcach przeczytacie w tym wpisie.


A dzisiaj powiemy Wam, że paletka Nath ma szansę być konkurencją dla luksusowych palet.Revolution PRO Nath by Natalia Siwiec
paletka cieni do powiek za 39,92 zł do kupienia na cocolita.pl lub w Rossmannie


Paletka 15 cienie do powiek o dwóch wykończeniach – matowym oraz błyszczącym, nie zawiera lusterka, a kartonowe opakowanie otwiera się nieco inaczej niż zwykle – ku górze.

I jest to dość irytujące bo zwyczajnie – opada. Nie da się za to odmówić jej urody. Może być prawdziwą ozdobą toaletki.

Wszystkie cienie są wegańskie i stworzone w imię zasad cruelty free. I biorąc pod uwagę, że paletka kosztuje niecałe 40zł, a zdarzają się na nią wyprzedaże do 30%, to powiem tak – jest to zacna oferta!


Cienie matowe

Radiant, Sand, Superb, Lovely, Mystery, Satin, Era, Choice, Blend Espresso


Cienie matowe mają różną jakość, w zależności od koloru. Im cieplejsze, bardziej miedziano-brązowe, tym lepiej. I na szczęście – są w absolutnej przewadze (i tak np. czerń wypada dość słabo).

Problem w tym, że przy rozcieraniu kolory zaczynają być do siebie dość podobne, np. Superb oraz Satin czy Lovely i Blend. Jednakże pracuje się z nimi miło i efekt, jak widzicie na zdjęciach, jest jak najbardziej zadowalający.

Moi ulubiecy to Suberb(soczysta pomarańczka) i Mystery (brudny, chłodny róż).


Cienie błyszczące

Classy, Sketch, Mesmeric, Striking, Darling


Metaliczne cienie nakładane na mokro lub palcem naprawdę mocno błyszczą i wyglądają na dużo droższe niż są w rzeczywistości. Zwłaszcza trójka Darling (żurawinowy błysk), Sketch (prześliczne złoto) oraz prawdziwy kolor różowego złota – Mesmeric.

Co prawda podczas nakładania odrobinkę się osypują i metaliczne, mocne wykończenie trochę traci na blasku wraz z upływającymi godzinami, ale to naprawdę przyzwoita pigmentacja i błysk.

Domyślacie się pewnie, że na potrzeby #TygodniaPalet robimy sporo makijaży i mamy porównanie „na świeżo”, jak różne marki wypadają na swoim tle. I co ciekawe, makijaż, jaki widzicie na fotce, to jeden z bardziej udanych, jaki zmalowałam w ostatnim czasie. Bez wysiłku, prędko.

Bez wątpienia potwierdzam wielokrotnie stawianą przez nas tezę, że jeśli poszukujecie budżetowych paletek, ale w trendach i naprawdę o fajnej jakości, to Revolution Makeup robi to najlepiej.


A paletka NATH jest tylko tego potwierdzeniem.A teraz szybko zobaczcie, jak spisała się nowa paletka ABH – Sultry. To ten wpis!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x