Rozdajemy 3 zestawy nowości AVON!

Co powiecie na Mikołajkowe prezenty od AVON i Bless the Mess?

Mamy dla Was 3 zestawy ikonicznych kosmetyków AVON: tusz, dwie szminki, perfumy Luck i dwa kremy odżywcze Anew w każdym z nich! Jeśli macie ochotę otrzymać na Mikołajki kosmetyczne prezenty, zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu. No to jedziemy!

NAGRODY

3 zestawy kosmetyków AVON – nowości, których jakość gwarantujemy osobiście, przetestowane przez Bless the Mess. W każdym zestawie znajdziecie:

  • Luck for Her EDT – nowy zapach AVON dla słodkich romantyczek w przeuroczym flakonie (pojemność 50 ml)
  • 2 kremy Anew Nutri-Advance (jeden dla cery mieszanej, drugi dla suchej) odżywiające skórę w jesienne i zimowe dni
  • 2 odcienie szminki do ust Color Bold Avon (róż i czerwień)
  • mascarę BIG Daring Avon w kolorze czarnym

Brzmi fantastycznie prawda? Każdy zestaw jest wart ok. 250 złotych, a mamy dla Was aż trzy.

AVON_szminka Ultra Colour BOLD-tile

ZASADY

Aby wziąć udział w komentarzu do tego wpisu (albo na naszym Facebooku, o tutaj>) zostaw swoje imię i nazwisko (lub pseudonim) oraz odpowiedź na pytanie:

Kto jest polską ambasadorką linii Anew Nutri-Advance? (podaj imię i nazwisko)

 

 

DODATKOWE INFORMACJE

Rozdanie trwa od 24 listopada do 1 grudnia 2014 roku do godz. 23.59. Może w nim wziąć udział każdy sympatyk bloga Bless the Mess lub AVON Polska na Facebooku (wystarczy, że lubicie jeden fanpage). Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess. Fundatorem nagród jest AVON Polska.

WYNIKI

EDIT: Mamy już nazwiska/maile dziewczyn, które wygrywają te piękne zestawy AVON!

A będą to: Magdalena Krempel, Alicja Starowicz, oraz Palineczka. Gratulujemy i czekamy na maile z adresami!

Wyniki rozdania zostaną opublikowane tutaj nie później niż 5 dni po zakończeniu rozdania. Osoba, która zostanie wytypowana jako laureat, proszona jest o kontakt z autorkami bloga Bless the Mess (drogą mailową, na adres: kontakt.lenalona@gmail.com) w ciągu maksymalnie 3 dni od daty ogłoszenia wyników. W przypadku braku lub zbyt późnego zgłoszenia nagroda przepada (zostanie wybrany kolejny laureat, który będzie proszony o postępowanie wg powyższych reguł). Wszelkie wątpliwości, zapytania, reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową nie później niż 14 dni po zakończeniu rozdania.

Powodzenia!

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x