#Trendysilesia: Chodźcie z nami na zakupy do Silesia City Center! Mamy bony 3×1000 zł na ubrania i profesjonalną sesję zdjęciową.

Dziewczyny, Chłopaki! Mamy dzisiaj dla Was niemałą gratkę. Lubimy zakupy, to oczywiste. Zwłaszcza w miejscach sprawdzonych. Jeśli do dobrych zakupów dorzucimy przyjemny dzień z wizażem, fryzjerem i pyszną kawą w tle, dodatkowo uwieńczony sesją zdjęciową, to nie ma możliwości, by nie było miło. No i właśnie taki dzień z nami chcemy podarować aż trzem osobom!

Macie konto na Instagramie? Dodawajcie zdjęcia i wybierzcie się z nami na zakupy.

Dostajecie od nas bony na zakupy (o wartości 1000 zł dla każdego zwycięzcy) i nasze osobiste wsparcie podczas shoppingu, spotkanie z makijażystami INGLOT oraz wizytę w Salonie Urody Awangarda. Pijemy kawę, wybieramy najfajniejsze ubrania na nowy sezon, a potem fotograf-czarodziej robi swoje. Kto chce, palce do góry! No nic prostszego…Zapraszamy do zabawy #TRENDYSILESIA. Wspólnie z Silesia City Center poszukujemy pasjonatów mody, znawców trendów lub… osoby, które czują modowego bluesa.

Zasady zabawy #trendysilesia:
  • Możesz zrobić zdjęcie ciucha lub dodatku w sklepie, możesz także sama stanąć przed obiektywem i pokazać nam swoją stylizację, a może małe selfie?  Pamiętaj tylko o tym, że zdjęcie musi być zrobione w Silesii. Bądźcie kreatywni w swoich poszukiwaniach, pomysłach i stylizacjach. Wiecie, że u nas liczy się pomysł, poczucie humoru i dobra zabawa!
  • Wystarczy, że wybierzesz się do Silesia City Center z aparatem lub smartfonem i zrobisz zdjęcie polecanego przez siebie hitu sezonu.
  • Następnie pomiędzy 24 kwietnia a 3 maja 2015 gotowe zdjęcie wrzućcie na swój publiczny profil na Instagramie i koniecznie oznacz: #trendysilesia #silesiacitycenter oraz @silesiastyle.  Napisz parę słów  (kilka! w koñcu to Instagram) o polecanym trendzie np. w jakim sklepie go znalazłaś. Spośród wszystkich Waszych odjechanych, wiosennych pomysłów wybierzemy 3 najciekawsze.

Nagrodą są mega zakupy, na które zwycięzcy wybiorą się razem z nami już 16 maja! Rezerwujcie sobie caaaałą sobotę na wielkie świętowanie. W ubraniach, które kupicie, jeszcze tego samego dnia zapozujecie profesjonalnemu fotografowi, efekty sesji zobaczą tysiące ludzi (opublikujemy je na blogu, ponadto traficie na łamy m.in. Naszego Miasta).

Każdy ze zwycięzców otrzyma: 
  • 1000 zł w bonach podarunkowych na zakupy w Silesia City Center
  • poradę stylizacyjną Bless The Mess
  • wizytę w Salonie Urody Awangarda i make-up w INGLOT
  • profesjonalną sesję zdjęciową, której efekty zostaną opublikowane m.in. na naszym blogu i na łamach Nasze Miasto Katowice.

Do dzieła! I niech wiosenne trendy będą z Wami.Więcej informacji znajdziecie w regulaminie akcji (klik).

Wyniki!

Po burzliwych obradach mamy wreszcie trzy zwycięskie selfie, które sprawiały, że 16 maja dziewczyny będą z nami szopingować, malować się, pozować i czesać. Wow! Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapewniamy – wybór nie był prosty, obrady trały i trwały… Nagrody biegną do : Agaty, Justyny i Mileny. Dziewczyny – piszcie do nas szybciutko maila na kontakt.lenalona@gmail.com.

Jeszcze raz dziękujemy za super zabawę, inspirujące trendy i zaangażowanie. Jesteście świetni!

Zrzut ekranu 2015-05-06 o 11.40.08

Zrzut ekranu 2015-05-06 o 11.40.18

Zrzut ekranu 2015-05-06 o 11.40.28

silesia

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x