Premiera! BeGlossy lipiec 2015 z prezentami od BtM!

Lipcowe pudełeczko pełne dobrej pielęgnacji

Ponieważ część z Was bardzo chciała już zobaczyć, co kryje się w najnowszej edycji BeGlossy, zawartość pudełek pokazujemy już dziś. To najprawdę świetny set, jeden z najlepszych w historii Glossy. Idealne na lato pojemności zapakujemy do wakacyjnej kosmetyczki i zabierzemy na urlop. Ale przyznamy się jeszcze do czegoś – część z tych kosmetyków już znamy i używamy z przyjemnością.

beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (6)

BeGlossy BTM Edition

Dziewczyny z Teamu BeGlossy znają nas tak dobrze! Jak z otwartej księgi odczytują nasze upodobania i kosmetyczne fascynacje. Ja przed miesiącem totalnie zakochałam się w Glov – rękawicy do demakijażu i oczyszczania twarzy, obie z Leną jesteśmy też niepoprawnymi różomaniaczkami, więc fakt, że do pudełek regularnych dołączone były właśnie te produkty sprawił, że otwierając boxy aż podskoczyłyśmy z radości!

 

Prezenty dla Was z kodem GLOSSYBTM1!

Na pewno widziałyście już na Instagramie i Facebooku, jak grupy dziewczyn ekscytują się zawartością lipcowego pudełka. Tak jest zacne (zawartość pokazujemy poniżej), ale może być jeszcze lepsze. Apgrejdowane, odpicowane i hipsterskie w stylu Bless the Mess. Wyobraźcie sobie, że każda osoba, która zamówi BeGlossy (tu formularz online) i wpisze kod GLOSSYBTM1 otrzyma dodatkowo i całkowicie za free dwa dodatkowe, bestsellerowe produkty. Naszych ulubieńców właśnie czyli:

Same prezenty są warte więcej niż koszt pudełka, a co dopiero frajda, że ma się je w pakiecie z cudnym pudełeczkiem pełnym dobrych kosmetyków. Uwaga! Oferta jest limitowana.

beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (4) beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (5)

Co się kryje w BeGlossy?

Posiadamy dwie wersje pudełeczka, które różnią się dwoma produktami. Podana poniżej lista kosmetyków będzie zawierała oba warianty. Wersja A zawiera olejek kokosowy Efektimy i płyn micelarny Vichy, wersja B z kolei Regenreum serum do ciała i żel oczyszczający Vichy. Pozostałe kosmetyki są identyczne. No i oczywiście nasze pudełka zawierały gratisowe róże i Glov 🙂

Kosmetyki występujące każdym pudełku
Beaver Professional, szampon do włosów (miniatura 60 ml)
Artego, spray naprawczy i nawilżający do włosów (pojemność 20 ml – pełny produkt)
Annabelle Minerals, puder matujący (miniatura 1 gr)
Vichy Aqualia Thermal, krem intensywnie nawilżający (słoik 15 ml)

Kosmetyki dodatkowe w wersji A
Vichy Purete Thermale, płyn micelarny do demakijażu (miniatura 30 ml)
Efektima, olejek kokosowy do pielęgnacji skóry i włosów (pełny produkt)

Kosmetyki dodatkowe w wersji B
Vichy Purete Thermale, odświeżający żel do mycia twarzy (miniatura 15 ml)
Regenerum, serum-pianka do pielęgnacji ciała (pełny produkt)

Świetna zawartość, jeszcze lepsze prezenty.
Pamiętajcie o kodzie GLOSSYBTM1, a będzie Wam dane <3

beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (11)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (1)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (2)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (8)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (12)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (13)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (14)beglossy w podrozy-beglossy lipiec-vichy-artego-glov (10)

 

1 komentarz

  • 9 lat ago

    hmmm a ten link do formularza chyba nie działa?

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x