Pomysły na manicure hybrydowy w kolorze fioletowym. Provocater Find Me.

Fiolet to najmodniejszy kolor sezonu jesień/zima 2017 w makijażu oraz stylizacji paznokci. Od jasnych, pastelowych barw przez wszelkie odcienie wrzosów, aż po kolory inspirowane czerwonymi winogronami i jagodami. Dziś chciałabym pokazać Wam dwie propozycje manicure hybrydowego w odcieniach fioletu.


I pokazać, jak różnorodnie można ograć ten kolor w stylizacjach paznokci.Moi modele to lakiery z nowej kolekcji marki Provocater: Find Me (tu). Mocno napigmentowane, bardzo trwałe, profesjonalne lakiery, które zyskały nowy, bardziej smukły pędzelek. Dzięki temu manicure jest jeszcze bardziej precyzyjny i nie ma takiego miejsca przy skórkach, gdzie lakier nie mógłby dotrzeć.


Słodkie wrzosy z brokatem

Propozycja w moim ulubionym stylu – połączenia jasnych barw i mocno błyszczącego akcentu na palcu serdecznym.

W stylizacji wykorzystałam dwa kolory: wrzosowy 105 Broadway Musical (kolor-kameleon, w zależności od stroju wydaje się różowy lub fioletowy) oraz pastelowy, chłodny 103 French Quarter. Błysk to zasługa pyłku Provocater Sequin (ośmielę się powiedzieć, że jest to najpiękniejszy i najbardziej błyszczący brokat, jaki można znaleźć na rynku). Jak widzicie finalna stylizacja jest wesołą i dziewczęcą interpretacją mody na fiolet.


Winogrona i jagody z matowym akcentem

Dwa odcienie głębikich fioletów i matowy top

Druga stylizacja to już typowo jesienny manicure w barwach dojrzałych owoców jagodowych: 107 Roman Grapes oraz 108 Midnight in Tokio. Zależało mi, by oba kolory były równoważne, dlatego zdecydowałam się na dwa ozdobne akcenty. Palec środkowy pokryłam różowym pyłkiem Stardust, natomiast na serdecznym wykonałam zdobienie za pomocą dwóch topów no wipe marki Provocater: matowego i błyszczącego. Najpierw cały paznokieć pokryłam topem matowym, by top błyszczący nałożyć tylko w wybranych partiach paznokcia (przy okazji widzicie, jak precyzyjne są nowe pędzelki ).


Jak Wam się podobają moje propozycje manicure? Lubicie fiolet na paznokciach?A jeśli jeszcze nie widziałyście wszystkich kolorów jesiennej kolekcji Provocater Find Me, koniecznie zajrzyjcie do wpisu Mileny (tu).

5 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x