Grochy a la Carrie.

30 lipca 2014
Możliwość komentowania Grochy a la Carrie. została wyłączona

Nie śmiałabym porównywać się z Carrie Bradshaw. Ale dzięki tej spódnicy i pewnemu popołudniu w Fashion House Outlet Centre Sosnowiec czułam się jak felietonistka z Wielkiego Jabłka. I powiem Wam w sekrecie – to było wspaniałe uczucie. Warstwy spódnicy powiewały na wietrze, biżuteria połyskiwała w słońcu, a ja gapiłam się na zielone szpilki i grochy na spódnicy i ciągle powtarzałam ‚nie zdejmuję jej, nie ma mowy’.

Hej Carrie! Co prawda nie istniejesz, a do tego uwielbiam Cię i oglądam niezmiennie od 1998 roku (a filmy fabularne, mimo że są kichą, kilkadziesiąt razy), ale wiedz jedno: Aidan był lepszy od Biga!

Post przygotowany we współpracy Fashion House Outlet Centre. W całości przeczytacie (i zobaczycie) go na blogu Fashion&More.pl (klik).

lona-monnari-simple-carrie-satc9 lona-monnari-simple-carrie-satc2 lona-monnari-simple-carrie-satc5 lona-monnari-simple-carrie-satc7 lona-monnari-simple-carrie-satc8

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x