Wrzesień w wersji grunge

Jeśli myślicie, że wszystkie amerykańskie domy wyglądają dokładnie tak jak na filmach to… macie rację. Nawet jeśli Wasz domek jest maleńkim, to na pewno posiadacie piękny ganek, podjazd (idealny do grania w kosza), a z tyłu domu znajdziecie sporą przestrzeń do robienia grilla. Tfu, barbecue!

Tuż przed domkiem stoi filmowa skrzynka na listy, a Wasz listonosz dostarcza pakunki z Sephory na czas. A kiedy nie ma Cię w domu, wówczas podrzuca je na ganek i ani Ty, ani on nie martwicie się, że makijażowi precjoza znikną. Trawa przed domem jest równo skoszona, i bez żartów – robią to dzieciaki za kasę lub „tatusiowie”. To ważny rytuał! W tygodniu, punktualnie każde dnia, podjeżdża żółty autobus i wypuszcza dzieciaki z pobliskich szkół. Wszystko działa jak w zegarku, jak w filmie…

grunge style- rocknroll (6) grunge style- rocknroll (13)

Uczucie, że jestem w amerykańskim serialu nadal nie mija. Przedmieścia mają niesamowitą moc, a garażowe wyprzedaże trwają w najlepsze podczas upalnych, wrześniowych weekendów. Choć przyznam się Wam, że ta wczesna jesień zdradliwa. W ciągu dnia upały, sięgające do trzydziestu kilku stopni, ale wieczory bywają chłodne. Mnie to tym razem nie zraża!

Jak przystało na amerykańskie przedmieścia, noszę się w wersji grunge. Co prawda brakuje mi jeszcze koszuli w kratę, ale rockowa sukienka (a w zasadzie męski t-shirt) idealnie sprawdza się w upały. Duszne, parne i zupełnie niepodobne do naszych.


Tak samo jak szkolne korytarze. Bo kilka dni temu miałam okazję przekonać się jak wygląda amerykańskie liceum. I tak, oczywiście. Dokładnie jak na filmie. Długie korytarze z szafkami, szklane witryny wypełnione sportowymi pucharami, żółte autobusy na podjeździe, ogromne boisko do futbolu amerykańskiego. Nie widziałam stołówki, ale wideoklipy raczej nie kłamią.

Wiecie jak dziwnie być cały czas w filmie?

grunge style- rocknroll (1) grunge style- rocknroll (2)

Mam na sobie:
sukienka to męski t-shirt Bershka |
buty Sequin shoes |  naszyjnik H&M

grunge style- rocknroll (5) grunge style- rocknroll (10) grunge style- rocknroll (11) grunge style- rocknroll (15)

 

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x