Bless ma 4 lata!

Widzicie, jesteśmy w zupełnie nowej odsłonie! Pięknej, wychuchanej i naprawdę takiej, o jakiej marzyłyśmy.

Blog to miejsce, które może rywalizować z dopieszczeniem chyba tylko z zawartościami naszych kosmetyczek, choć mam wrażenie, że i tak wygrałby te zawody. Tym razem chciałyśmy, by wszystko było subtelniejsze, bardziej czytelne, a jednocześnie przyjemne w odbiorze dla Was. Lubimy, kiedy wszystko jest czyste, funkcjonalne i minimalistyczne. Choć nie chcemy rezygnować z naszych kolorów – czerni i różu. To one nas wyróżniają i charakteryzują.

Nowe, nowsze, Bless!

Na czwarte urodziny zafundowałyśmy sobie lifting (o matko! To chyba rekord!), ale również obiecujemy Wam dużo atrakcji. Bo przecież gdyby nie Wy, to blessthemess.pl, by nie było. Jesteście najważniejszą wartością, motorkiem do pracy, kołem napędowym. Obiecujemy Wam jeszcze więcej postów, jeszcze więcej aktywności w social media i jeszcze więcej zabawy dla Was.

urodziny3urodziny2

A gdyby w ten dzień, ktoś zaproponował nam spełnienie największych urodzinowych marzeń to…

  1. Koniecznie chciałybyśmy wybrać się na jakiś wspólny wyjazd. Kierunki naszych destynacji wcale nie muszą być egzotyczne, ale chętnie wyjdziemy poza granice Polski. Wielkie uczucie do Londynu trwa, a ostatni raz odwiedzałyśmy go w 2012 roku! Czyli w sam raz, by powtórzyć podróż i pooddychać angielską mgła.
  2. Chcemy kupon na sushi bez ograniczeń! Bo jest zdrowe, bo pomaga utrzymać i osiągnąć dobrą wagę (same zdrowe w nim rzeczy!), a na dodatek jest taaaaaakie dobre. BtM to miejsce, w którym celebrujemy życie i jeśli mogłoby ono mieć smak ryby zawiniętej w ryż i glona, to my się na to piszemy.
  3. Poprosimy również o co tygodniowe dostarczenie świeżych balonów oraz ciętych kwiatów. Do tych pierwszych miętę czuje głównie Lona, a kwiaty przydadzą się zawsze. Prawda?
  4. Lonie życzymy odwagi, by w tym roku wreszcie zdecydowała się na tatuaż. Jakiś maleńki, niewinny, słodki i kobiecy. Dajemy jej jeszcze litrowy flakon z esencją z róży, a także nowy bajerancki telefon, bo zdecydowanie potrzebuje wsparcia w tej materii.
  5. Lenie brakuje za to jakiegoś mocnego metalowego koncertu w tym roku, szminki lub paletki od Kat von D oraz nowych spodni skórzanych, bo jakoś rzadko w nich ostatnio się prezentuje, pomóżmy jej!

I przede wszystkim życzymy sobie Was

Czytelników, którzy są z nami, dają nam inspirację i porządnego kopa do działania. Bo przecież to z Wami lubimy dzielić się całym naszym Blessowym światem.

urodziny7 urodziny6urodziny10 urodziny14 urodziny20urodziny15 urodziny8urodziny18 urodziny5urodziny22zlogo

Dziękujemy!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x