Crazy saturday!

Halo halo! Tym razem witamy się (jak nigdy) obie, z tych samych miejsc i to jeszcze razem na zdjęciach :))) A wszystko dzięki szalonej sobocie, którą spędziłyśmy na oglądaniu (lepszych i gorszych) pokazów mody podczas Silesia Fashion Day, kibicowaniu charytatywnej akcji Tomasza Ossolińskiego dla Hospicjum Cordis i beztroskim testowaniu nowych fryzur proponowanych na wiosnę przez Berendowicz&Kublin dla marki Glitter.

Tym razem gadania nie będzie wiele – zdjęcia opiszą Wam wszystko 🙂 Zaczynamy!

Startujemy. W sobotnie południe w Glitterze Katowice (w SCC) trwała akcja wiosennego czesania.

Lona wybrała dziewczęcy kok z wiankiem. Cóż, jak się nie miało na ślubie, to może teraz? ;)))
A tak to wyszło.

i jeszcze detal. Wianek oczywiście pochodzi z nowej kolekcji Glitter.
Lena wybarła wysoki kucyk w stylu lat 80tych.
Podczas tapirowania był spory ubaw 🙂
… i pomyśleć, że w latach młodości naszych mam taki mop był szczytem szyku!
Nasze oraz kilkanaście innych fryzur znajdziecie w katalogu Glittera…
Tymczasem jeszcze mała słit focia i biegniemy na kolejne wydarzenie tego dnia…
Mowa o Silesia Fashion Day, imprezie z nazwy modowej, a w prktyce… hmmm, no jak widać o przywitanie gości zadbał wojewoda Zygmunt Łukaszczyk. 

Na wybiegu co prawda prezentowały się marki odzieżowe sprzedające w Katowicach, ale nie był to show roku. Na oklaski natomiast zasłużył Tomasz Ossoliński (nasz chłopak z Katowic!!!), który wyprodukował serię t-shirtów, a dochód z ich sprzedaży zasilił konto hospicjum Cordis (kiedyś z Mysłowic, teraz Katowic, ale zawsze na najwyższym poziomie pomocy nieuleczalnie chorym).

Pokaz t-shirtów na schodach Urzędu Wojewódzkiego.

A tu już bohater wieczoru, Tomek Ossoliński, w towarzystwie Marianny Durczok, dziennikarki TVP Katowice, żony Kamila Durczoka, odebrał zasłużoną owację i zachęcał do wspierania hospicjum.

Cóż, nie przeciągając, żegnamy się! Rockowa Lena…

i ‚romantyczna ciężarna panna młoda’ czyli Lona w wianku i bieli na schodach Urzędu Wojewódzkiego, gospodarza Silesia Fashion Day.

Pozdrawiamy blogerów spotkanych tamtego wieczoru i paru znajomych :*
Do zobaczenia podczas kolejnych modowych imprez. Oby jak najczęściej w Kato!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x