Great palm, orange cubes & Me

Katowice to jedno z najbardziej ‚malowanych’ miast w Polsce. Ilość graffitti, murali i wszelkiej maści świetnych prac artystycznych, które wychodzą w przestrzeń miejską jest tu doprawdy imponująca Ostatnio na Fejsie furorę zrobił gigantyczny włącznik światła namalowany na ścianie bocznej 4-piętrowca, a naszym aworytem ostatnich miesięcy jest piękna wysadzana kryształami praca namalowana na pod wiaduktem przy ‚Rialcie’ (na pewno ją na blogu pokażemy!). Tym razem jednak podczas wyprawy na zakupy dosłownie wpadłyśmy na wielką czarną łapę. I polubiłyśmy bardzo!

A że, jak już wspominałam, fotki były robione w drodze z pracy na zakupy, prezentuję więc Waszej ocenie swoje oblicze codzienne. Takie do biegania, załatwiania, mierzenia. Czyli bez obcasów (no nie czarujmy się, kto w aktywny dzień nosi obasy?), bez sukienki, bez fantazyjnych dodatków na szyi czy w uszach. Za to w prostej spódniczce-tulipanie, kwiecistej koszuli z denimowymi wykończeniami przy mankietach, z wielką, mieszczącą skarby całego dnia torbą i koniecznie w ulubionych czarnych Melissach, które nad skórzanymi butami maja te przewagę, że ząb czasu ich nie nadgryzie (ostatnio się zastanawiałam, czy Melissy się w ogóle niszczą? Mam 3 pary od ponad roku, wszystkie wyglądają jak nowe), a z nagłego ataku deszczu i tak wyjdę suchą stopą.

Miałam się nie chwalić i kończyć już tę zapowiedź, ale… no nie da się! Muszę, koniecznie muszę się pochwalić dwoma skarbami widocznymi na ręce – pierwszym w lonowej historii misiem Tous, który w towarzystwie kolorowych koralików ze szkła murano od ponad tygodnia nie chce zejść z mojej ręki, a także kolorową bransoletką z pacyfistycznym przesłaniem od Lemon Gallery. Niby wrzesień w kalendarzu, a na ręce nadal lato. A sercu zaś… ciągle maj!

Lona is wearing:  Stradivarius shirt |  Zara skirt |  Melissa ballerinas |  Cubus sunnies  |  Lilou, Tous, Merci, Lemon Gallery bracelets |  Pilgrim neklace |  Yes ring |  Zara bag

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x