Zdrowa pycha! O diecie OXY.

O tym, że z zainteresowaniem przeczytałam ofertę diety żurawinowo-białkowej zaświadczyć może i Lona, i Luby mój. Wbrew pozorom trzymanie się mądrych zasad żywieniowych, to naprawdę jedno z lepszych rozwiązań, kiedy człowiek zastanawia się nad tym jak przywrócić ciału gibkość (i tutaj polecam także zainstalowanie w domku orbitreka!), a do tego znaleźć taki plan żywieniowy, który sprawi nam radochę, a jednocześnie nasyci. Diety proteinowe są oparte głownie na białku, ale specyfika OXY, to także wyjątkowo smaczne i proste w przyrządzeniu szejki z żurawiną. I otrębami. Oba składniki zapewniają pobudzenie organizmu do zdrowego i intensywnego trawienia, ot co. Nie ma co owijać w bawełnę – otręby sprzyjają przemianie materii, a żurawina to bomba mikroelementów, która sprzyja naszemu organizmowi podczas stosowania diety odchudzającej.

Poniżej kilka zalet, które możecie znaleźć w przewodniku diety OXY, a ja powiem Wam tylko, że przygotowanie posiłków to betka, a nawet jeśli ktoś z Was nie przepada za rygorystycznymi programami dietowymi, to shake żurawinowy może stać się świetną przekąską w ciągu dnia.

Zalety diety proteinowej:

  • obecność błonnika pokarmowego od samego początku diety, który zapobiega pojawieniu się zaparć i zdecydowanie przyspiesza perystaltykę jelit,
  • żurawinowy shake zawierający witaminy, błonnik i składniki mineralne o właściwościach oczyszczających, wspomagający usuwanie toksyn z organizmu i wzmacniający efekty diety,
  • obecność przeciwutleniaczy w żurawinowym shake’u, które opóźniają proces starzenia się komórek w organizmie, dzięki czemu gwarantują korzystny wpływ na stan skóry.

Sama dieta trwa trzy tygodnie podczas, których korzystamy z trzech różnych planów żywieniowych. I co najważniejsze – nie głodzimy się, staramy się także prowadzić bardziej intensywny tryb życia. To zawsze sprzyja zdrowiu. O efektach jeszcze Wam opowiem, bo jak to z dietami bywa – trzeba koniecznie zaplanować je sobie w przód, tak by nie pojawiły się po drodze żadne niesprzyjające okoliczności (ot, choćby urodziny czy imprezy suto zakrapiane alkoholem).

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x