Nowe w domu :)


Posty z serii new in nigdy nie należały do moich ulubionych. Powiedzmy, że ze względu na wrodzoną skromność i niechęć do przechwałek 😉 Ale gdy przez ostatnie miesiące kupowało się odzież ze względu na powiększający brzuch i teraz wreszcie można z tym skończyć, zakupy dają znacznie więcej przyjemności i aż się chce dzielić fotkami tego, co udało się upolować w ostatnich dniach letnich wyprzedaży już z myślą o nowym sezonie i nowej figurze (choć przyznaję, na bieganie w wężowych spodniach będę musiała jeszcze chwilę poczekać i zgubić co nieco w biodrach).

A poza wszystkim… są w domu takie nowości, którymi nie chwalić się nie sposób. Ot, Filip na przykład, trzytygodniowy mały człowiek, który absolutnie zawładnął naszym mieszkaniem i… iPadem. Codziennie robię mu zdjęcia, bo to jedyne new in w domu, które zmienia się w zasadzie z dnia na dzień. Szkoda byłoby stracić te chwile…

Zara summer sale – jedwabna bluzka i spodnie ze skórzanymi elementami
Jesień, jesień, czas na botki! Z lewej Big Star, z prawej nitowane śniegowce Foymall
Zakup z Mostrami.pl – dzianinowa sukienka Confashion
Zamszowa torebka Zara z frędzlami na pasku – cudowna!
iPad także dostał nowe ubranko – Just Cavalli dla Puro
Dom tymczasem zyskał nowy obiekt do fotografowania owym iPadem – wyczekiwanego synka Filipa.
 Sniegowce – Foymall
Pokrowiec na iPada by Just Cavalli – Puro
Sukienka – Confashion
Ps. Na blogu nie miałam jeszcze okazji, więc pozwólcie, że wykorzystam ten wpis i zdjęcie Filipka, by podziękować Wam za wszystkie ciepłe myśli i słowa, jakie przesyłaliście przed i po jego urodzeniu.
Dziękuję za wszystkie kciuki i gratulacje, super się je czytało w szpitalu :)))

18 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x