W tej stylizacji czuję się jak wczesna Victoria Beckham (te okulary!) połączona z Kim Kardashian (ta spódnica!). To chyba mariaż niemożliwy, i myślę sobie, że Posh Spice byłaby na mnie nieźle wkurzona. Przecież tak bardzo chce zerwać z wizerunkiem sprzed kilku lat. No dobra – kilkudziesięciu! Wiecie, że „Wannabe” Spice Girls obchodzi w tym roku dwudzieste urodziny? Takie rocznice najmocniej przypominają mi jak bardzo czas posunął się do przodu, a ja nadal nie mogę w to uwierzyć.

Wpadłam też na pomysł, że skoro likwidują gimnazja, to może mogłabym wreszcie złożyć jakieś pisemne zażalenie i poprosić o odszkodowanie za moralne straty z tamtych lat? To znaczy, było fajnie! Z moralnością, co prawda nie miało to wiele wspólnego, bo to chyba właśnie tamten okres jak najbardziej wyskokowym w moim życiu. Ale męczy mnie ciągle, że przez trzy lata zawieszenia się w próżni, straciłam dość cenny czas na naukę. Bo ta gimnazjalna była jeszcze wtedy rwana, nieokrzesana i niezbyt wymagająca.

guess total look-leather red skirt (3) guess total look-leather red skirt (6)

Wyobraźnie właśni zaczęła działać i właśnie widzę reakcje koleżanek i kolegów ze szkolnej, gimnazjalnej ławy, którzy widzą mnie odzianą w czerwoną, hiper seksowną spódnicę. Skórzaną, wykończoną zadziornym suwakiem i jeszcze bardziej zadziorną koronką. Czy ktoś powstrzymałby falę śmiechu? Czy ktoś uwierzyłby, że piewca czarnych swetrów, flanelowych koszul i ubłoconych glanów, jest w stanie czuć się dobrze (i na dodatek rock’n’rollowo!) w takim wydaniu? Trzymajcie mnie!

Zawsze osobie myślę, z wielkim rozrzewnieniem, że tamten absolutny bunt na wszystkie co seksowne, musiał w pewnym momencie przerodzić się w zainteresowanie bardziej kobiecą stroną rocka. Hej, przecież największe metalowe panny to super laski, co nie?

Total look: Guess

Wszystkie ubrania i dodatki znajdziecie w sosnowieckim Fashion House, gdzie od kilku tygodni możecie zaopatrzyć się w ubrania marki Guess w świetnych, outletowych cenach. Post powstał we współpracy z Fashion House, więcej informacji jak zawsze na Fashion and More.

guess total look-leather red skirt (1) guess total look-leather red skirt (4) guess total look-leather red skirt (5)

8 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x