Harley Crew

Choć zdaje się, że w tym zestawie tylko klasyczne są granatowe jeansy, to jednak upierać się będę, że jest tutaj kilka elementów uchodzących za „niezbędne”. W mym mniemaniu posiadania bluzy z nadrukiem wskazującym na wielką miłość do jednośladów określonej marki jest równie ważna, co wygodne szpilki będące dopełnieniem każdej stylizacji. Oba elementy pochodzą z zupełnie różnych bajek, ale ich pozorna kontrastowość daje całkiem niezły efekt. Bluza nagle przybiera eleganckiej formy, a szpilki z ćwiekami mają sportowy charakter. Zdecydowanie widzi mi się dobrze biel i piękny, atramentowy granat. By jeszcze dopieścić całość wspomnę o marynarce, która swą formą przypomina ramoneską, ale faktura i materiał przywodzi na myśl klasyczny channelowski żakiet. Uniwersalne rozwiązanie pomiędzy przymusowym byciem elegancką i jednoczesną miłością do rock’n’rolla.

Powiem Wam jeszcze w tajemnicy, że to jeden z zestawów stworzony niemal w całości z rzeczy, które udało mi się upolować podczas wyprzedaży. Chyba najdoskonalsza okazała się cena jeansów (39.9, Stradivarius), ale i szpilki, bluza, kopertówka to naprawdę zakupy trafione i nie przepłacone. Co prawda przypomina mi się w tym momencie tekst Zaczyńskiego o tym, że mentalność Polaka jest pokrętna. Bo dom, samochód, a nawet jedzenie – to inwestycja, w którą warto wsadzić każdy pieniądz. A ubrania… Aż strach się przyznać na mieście, że posiada się coś drogiego. I może bym przytaknęła, ale jeszcze kilka kroków przede mną, by zastanawiać się nad sensownością zakupu kurtki od Balmain albo płaszcza MaxMary. Poza tym… Wpierw i tak będzie motor, a co!

heels River Island | denim Stradivarius | sweatshirt Romwe | clutch Monnari | jacket Top Secret | rings Atmosphere | bracelets Florentines, Simplechic

9 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x