Nowość! Prasowane róże mineralne LilyLolo.

Malowana lala! Świeża, śliczna, naturalna.

Naturalne odcienie mineralnych róży do policzków brytyjskiej marki Lily Lolo spodobają się tym dziewczynom, które lubią makijaż mineralny, a niekoniecznie mają ochotę na produkty sypkie. Bo prasowanych używa się po prostu wygodniej, łatwiej je nosić w torebce i wykorzystać do oblania się rumieńcem w ciągu dnia. A że rumieniec jest zdrowy i śliczny (odcienie brzoskwini, róży, syropu wiśniowego), stan cery zyskuje równie mocno, jak wygląd.

Zobaczcie, jakie odcienie oferuje Lily Lolo w kolekcji naturalnych prasowanych róży do policzków.
Produkty kupicie na www.costasy.pl

prasowane-roze-lilylolo2prasowane-roze-lilylolo10a prasowane-roze-lilylolo11aprasowane-roze-lilylolo7aprasowane-roze-lilylolo8aprasowane-roze-lilylolo9a prasowane-roze-lilylolo12prasowane-roze-lilylolo4

Dla nas: Rewelacja!

Pokochałyśmy delikatne konsystencje, bardzo naturalny efekt i śliczne minimalistyczne opakowania z lusterkiem. Zabieramy Lily Lolo na urlop! Będą wakacje z rumieńcami :)))

2 komentarze

  • Magdalena B.
    10 lat ago

    Wszystkie kolory śliczne!

  • Wiktoria
    10 lat ago

    W sumie wszystkie kolory by mi pasowały! Śliczne <3

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x