Słodkie lata 70′

Absolutnie wiem, że to jest ten trend. Nadchodząca wiosna jest w stylu lat 70′. Słodkich, za którymi nie raz i nie dwa tęskniłam. Myślałam sobie, że to był mój czas! Bo przecież wówczas na świat przyszły najlepsze hard rockowe kawałki. Zadrżało niebo i pojawił się zeppelinowskie schody. The Doors chyliło się ku końcowi, ale to właśnie wówczas popełnili the Morrison Hotel i bajeczne L.A Woman. A Black Sabbath nadał nowy tor prawdzie ciężkiej muzyce. To także czas, w którym narodziła się jedna z największych płyt wszechczasów – The Dark Side of The Moon. Wiecie, mam też takie poczucie, że wtedy bycie cool w Polsce opierało się na tym, by wiedzieć. Czytać, słuchać, uczyć się, pochłaniać to co nowe, nieznane, inne. Snobować się na wiedzę, intelekt, mądrość. Czytało się poezję i prozę, chadzało do teatrów, zdobywało się filmy i dyskutowało do rana. Przy okazji to właśnie w 71′ powstała „Mechaniczna pomarańcza”, jeden z trzech najważniejszych filmów mojego życia.

Lena-kujon chciałby czytać, oglądać, rozmawiać, bywać na koncertach, poznawać nowe, zachwycać się, przeżywać wszystko po raz pierwszy – intensywnie, jak nigdy. I bardzo proszę nie sprowadzać mnie na ziemię, niech moje lata 70’s będą takie słodkie (i różowe!) jak sobie je noszę w głowie.

post powstał we współpracy z Fahsion House

70s-boho chic-polka dots (2)-horz 70s-boho chic-polka dots (4) 70s-boho chic-polka dots (6) 70s-boho chic-polka dots (13) 70s-boho chic-polka dots (1)70s-boho chic-polka dots (15)70s-boho chic-polka dots (16)

3 komentarze

  • gabiii
    9 lat ago

    Każda impreza urodzinowa, którą organizuję jest tematyczna. Ostatnim motywem przewodnim były szalone lata ’80, wcześniej jeszcze bajki, hawaje i zawody. Obecnie, zastanawiam się nad kolejną i trochę mnie tymi latami ’70 zainspirowałaś 😉 co prawda moje stylizacje są dużo bardziej skrajne (jak przystało na gospodynię tychże zabaw 😀 ). Zastanawiam się też nad latami ’20, być może doczekam się tutaj jakiejś inspiracji 🙂
    Twoja stylizacja rewelacyjna, natomiast tym co przyciąga mnie tutaj najbardziej jest Wasz warsztat. Uwielbiam czytać Wasze wpisy, cała reszta to już dla mnie tylko dodatek. Piszcie dużo bo ktoś tam na górze, dał Wam niesłychany talent 🙂
    Serdeczności :*

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x